DIREKTORI STAF - SEMUA
STAF UNIT PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET

Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norsyila Darlinda Binti Che Othman @ Osman
Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred M48
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
n.darlinda@moh.gov.my
+ 603-8883 3124
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Arifuddin Bin Mohd Zahari
Pegawai Tadbir & Diplomatik, Gred M44
Pengurusan Aset
Perolehan
arifuddin@moh.gov.my
+ 603-8883 2417
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Amirul Naim Bin Suhaidi
Pegawai Tadbir, Gred N41
Pengurusan Aset
Pembangunan
bkp_psh1@moh.gov.my
+ 603-8883 2840
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Shakireen Binti Ahmad Masri
Pegawai Tadbir, Gred N41
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
shakireen@moh.gov.my
+ 603-8883 2956
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Izhar Azrin Bin Mohd Shah
Pegawai Tadbir, Gred N41
Pengurusan Aset
Penyelenggaraan
izhar.azrin@moh.gov.my
+ 603-8883 3366
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Sharizaa Binti Samsuddin
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
Pengurusan Aset
Penyelenggaraan
sharizaa@moh.gov.my
+ 603-8883 2439
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Marsithah Binti Shafie
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
Pengurusan Aset
Perolehan
marsithah@moh.gov.my
+ 603-8883 2640
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Sharfiza Binti Mokhtar
Penolong Jurutera, Gred JA29
Pengurusan Aset
Penyelenggaraan
tsha@moh.gov.my
+ 603-8883 3686
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Hasbullah Bin Bujang Shawal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pengurusan Aset
Penyelenggaraan
hasbullahbs@moh.gov.my
+ 603-8883 2856
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Salwani Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pengurusan Aset
Perolehan
salwani_aw@moh.gov.my
+ 603-8883 2839
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nurhidayah Binti Yaacob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Pembangunan
hidayah.yaacob@moh.gov.my
+ 603-8883 2921
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Tuan Siti Sanihaht Binti Tuan Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Pembangunan
sanihaht@moh.gov.my
+ 603-8883 2900
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Fauzi Bin Md Ghazalli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
fauzighazalli@moh.gov.my
+ 603-8883 3183
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Khairi Asraf Bin Saimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
asraf.saimi@moh.gov.my
+ 603-8883 3929
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhammad Faiz Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
faiz.abubakar@moh.gov.my
+ 603-8883 3693
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Shahrunnur Bin Abdul Shahimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
shahrunnur@moh.gov.my
+ 603-8883 3020
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Shazleen Nur Binti Azmi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Penyelenggaraan
shazleen.nur@moh.gov.my
+ 603-8883 3690
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Siti Nadiah Binti Arifin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Aset
Perolehan
nadiaharifin@moh.gov.my
+ 603-8883 3669
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Haizatul Nurmariah Binti Roslam
Pembantu Tadbir (Kewangan), Gred W19
Pengurusan Aset
Perolehan
haizatulmaya@moh.gov.my
+ 603-8883 2435
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Marjizawati Binti Othman
Pembantu Tadbir (Kewangan), Gred W19
Pengurusan Aset
Perolehan
marjizawati@moh.gov.my
+ 603-8883 3014
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Hamidi Bin Hamzah
Pembantu Tadbir (Kewangan), Gred W19
Pengurusan Aset
Perolehan
mohd_hamidi@moh.gov.my
+ 603-8883 2851
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Rosmawati Binti Ab Aziz
Pembantu Tadbir (Kewangan), Gred W19
Pengurusan Aset
Perolehan
rosmawati.aziz@moh.gov.my
+ 603-8883 3370
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Zarulerwan Bin Amran
Pembantu Operasi, Gred N11
Pengurusan Aset
Pengurusan Aset
zarulerwan@moh.gov.my
+ 603-8883 2573
Jumlah Staf =23