DIREKTORI STAF - SEMUA
STAF UNIT PENGURUSAN SUMBER MANUSIA

Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Kamarudin Bin Abdullah
Pegawai Tadbir & Diplomatik, Gred M52
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan Sumber Manusia
kamarudin.a@moh.gov.my
+ 603-8883 3454
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Yong Yit Hiong
Pegawai Tadbir & Diplomatik, Gred M44
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
yhyong@moh.gov.my
+ 603-8883 2979
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norehan Binti Ajat
Pegawai Tadbir & Diplomatik, Gred M44
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
norehanajat@moh.gov.my
+ 603-8883 2451
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nur Afiqah Binti Zakaria
Pegawai Tadbir & Diplomatik, Gred M41
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
afiqahzakaria@moh.gov.my
+ 603-8883 2575
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Abdul Rashid Bin Bidin
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N32
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
abdrashid@moh.gov.my
+ 603-8883 3062
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Kamruddin bin Mohamed Ali
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N32
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
kamruddin@moh.gov.my
+ 603-8883 2985
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Engku Ahmad Syahir Bin Engku Hitam
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, Gred FA29
Pengurusan Sumber Manusia
HRMIS
ahmadsyahir@moh.gov.my
+ 603-8883 2981
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Azuraida Binti Othman
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
azuraida.othman@moh.gov.my
+ 603-8883 4463
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Ruzana Binti Ramuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N26
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
ruzana@moh.gov.my
+ 603-8883 2984
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Hasnah Binti Daud @ Yusoff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N26
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
hasnah_daud@moh.gov.my
+ 603-8883 2983
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Aniza Binti Abbas
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pengurusan Sumber Manusia
HRMIS
aniza_abbas@moh.gov.my
+ 603-8883 3737
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Zakiyah Binti Mat Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
zakiyah@moh.gov.my
+ 603-8883 3773
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Mariah Binti Zainuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
mariah_zainuddin@moh.gov.my
+ 603-8883 3010
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Rosina binti Ab Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
rosina.abrahim@moh.gov.my
+ 603-8883 3761
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nor Suhaida Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
HRMIS
norsuhaida.m@moh.gov.my
+ 603-8883 3002
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nur Syafiqah Binti Zainordin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
HRMIS
syafiqahznordin@moh.gov.my
+ 603-8883 3026
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Shuaibah Binti Jusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
HRMIS
shuaibah@moh.gov.my
+ 603-8883 3023
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Emira Binti Ghazali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
emira_g@moh.gov.my
+ 603-8883 3210
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Hajartun Nurain Binti Aliyes
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
hajartun@moh.gov.my
+ 603-8883 3696
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nik Noor Azah binti Nordin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
nik.noorazah@moh.gov.my
+ 603-8883 3061
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norazlina Binti Mohd Ariff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
norazlina.ariff@moh.gov.my
+ 603-8883 3696
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Shamsulhaizan bin Nor Samsani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
shamsulhaizan@moh.gov.my
+ 603-8883 3213
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Syazwani Amanina Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
syazwaniamanina@moh.gov.my
+ 603-8883 3209
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Mustaqim bin Mohd Nasir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
mustaqim@moh.gov.my
+ 603-8883 2988
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Shafizan Azwan bin Alias
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
mshafizan.azwan@moh.gov.my
+ 603-8883 3057
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Noorfaridah Binti Manshur
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
noorfaridah@moh.gov.my
+ 603-8883 3027
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norhazlina Binti Jahit
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
lina@moh.gov.my
+ 603-8883 3013
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nurulaini Binti Abd Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
nurulaini_abdrahman@moh.gov.my
+ 603-8883 3008
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Ramlah binti Andungai
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
ramlah_andungai@moh.gov.my
+ 603-8883 3024
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Zarif Iffah Binti Abdul Khalid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
iffah@moh.gov.my
+ 603-8883 3011
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhammad Shauqy bin Sezani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Perjawatan
shauqy@moh.gov.my
+ 603-8883 3025
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Roshayati Binti Md Lazim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Perjawatan
roshayati.lazim@moh.gov.my
+ 603-8883 3766
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Junaidah Binti Bolong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
junaidah_bolong@moh.gov.my
+ 603-8883 3007
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Mashita binti Abd Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
mashita@moh.gov.my
+ 603-8883 3004
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhammad Affdhal Bin Ngahadin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
affdhal@moh.gov.my
+ 603-8883 3763
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Noraini Binti Khalipah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
noraini_khalipah@moh.gov.my
+ 603-8883 3006
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Noraini Binti Mohamad Zailani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
norainizailani@moh.gov.my
+ 603-8883 3005
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Normiza Binti Mohammed Za'ba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
normiza@moh.gov.my
+ 603-8883 2998
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nur Ashikin Binti Salehuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
nur_ashikin@moh.gov.my
+ 603-8883 2997
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Siti Madzidah Binti Zolputeri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
madzidah@moh.gov.my
+ 603-8883 3003
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Suhailah Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
suhailah_j@moh.gov.my
+ 603-8883 3009
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Azlinda Binti Muslim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Tatatertib
azlinda_m@moh.gov.my
+ 603-8883 3059
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nadirah binti Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Tatatertib
nadirah.ab@moh.gov.my
+ 603-8883 2955
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norzila Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pengurusan Sumber Manusia
Tatatertib
norzila.othman@moh.gov.my
+ 603-8883 2995
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Noor Azreen Binti Zainal Abidin
Pembantu Operasi, Gred N11
Pengurusan Sumber Manusia
Latihan & Kerjaya
azreenzainal@moh.gov.my
+ 603-8883 3212
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Kamarul Ezzuan Bin Ghadzalli
Pembantu Operasi, Gred N11
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
kamarulezzuan@moh.gov.my
+ 603-8883 3057
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Siti Mariam Binti Adam
Pembantu Operasi, Gred N11
Pengurusan Sumber Manusia
Pengurusan & Profesional
mariam.adam@moh.gov.my
+ 603-8883 3012
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Haidhir Izhar Bin Muhaiddin
Pembantu Operasi, Gred N11
Pengurusan Sumber Manusia
Sokongan
mdhaidhir@moh.gov.my
+ 603-8883 3057
Jumlah Staf =48