DIREKTORI STAF - SEMUA
Staf Cawangan Sumber Maklumat

Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Datin Jamaliah Binti Mohd Nayan
Pustakawan, Gred S54
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
jamaliahmnayan@moh.gov.my
+ 603-8883 3483
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Manirah Binti Mansor
Pustakawan, Gred S44
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
manirah.mansor@moh.gov.my
+ 603-8883 3476
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Jaini Binti Onggai
Pustakawan, Gred S44
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
jaini_onggai@moh.gov.my
+ 603-8883 3480
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Naziah Binti Ali
Pustakawan, Gred S41
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
naziah.ali@moh.gov.my
+ 603-8883 2572
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Ismawati Binti Ismail
Penolong Pustakawan, Gred S29
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
ismawati@moh.gov.my
+ 603-8883 3474
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Khairul Bin Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
md_khairul@moh.gov.my
+ 603-8883 3477
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Rashid Bin Mohd Nasir
Juruteknik Komputer, Gred FT19
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
rashid.nasir@moh.gov.my
+ 603-8883 3477
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Noor Atikah binti Yahya
Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
nooratikah@moh.gov.my
+ 603-8883 2556
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Ellvinah Taguah
Pembantu Perpustakaan, Gred S19
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
ellvinah@moh.gov.my
+ 603-8883 3474
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Iskandar Bin Abd Rashid
Pembantu Operasi, Gred N11
Sumber Maklumat
Sumber Maklumat
iskandar_ar@moh.gov.my
+ 603-8883 3477
Jumlah Staf =10