DIREKTORI STAF - SEMUA
STAF UNIT PENTADBIRAN

Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norhaslin Binti Abd Halim
Pegawai Tadbir & Diplomatik, Gred M52 (M)
Pentadbiran
Pentadbiran
norhaslin.halim@moh.gov.my
+ 603-8883 2861
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Jesudian Arulraj Chelliah
Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred M44
Pentadbiran
Pentadbiran Am
jesudian@moh.gov.my
+ 603-8883 2950
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Alia Nadiah Binti Abdul Fatah
Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred M41
Pentadbiran
Penyelarasan
alianadiah@moh.gov.my
+ 603-8883 2440
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Mazratul Adzfifi Binti Abdul Rashid
Pegawai Tadbir, Gred N41
Pentadbiran
Protokol
mazratul@moh.gov.my
+ 603-8883 3056
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nor Fadzilah Binti Sehibi
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N36
Pentadbiran
Kenderaan
nfadzilah.sehibi@moh.gov.my
+ 603-8883 2957
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Rozilah Binti Ramli @ Md Nor
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N32
Pentadbiran
Pentadbiran Am
rozilah.ramli@moh.gov.my
+ 603-8883 2918
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norasyikin Choong Binti Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N32
Pentadbiran
Protokol
norasyikin.chong@moh.gov.my
+ 603-8883 3738
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Rohainah Binti Mohd Yusoff
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
Pentadbiran
Protokol
rohainah@moh.gov.my
+ 603-8883 2932
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Zulkefli Bin Ahmad @ Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N22
Pentadbiran
Pentadbiran Am
zulkefli_ahmad@moh.gov.my
+ 603-8883 3689
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Hazim Izzat Bin Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Kenderaan
mdhazim@moh.gov.my
+ 603-8883 3658
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nauwiyah Binti Puteh Mahmud
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Kenderaan
nauwiyah.m@moh.gov.my
+ 603-8883 3691
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Nor Mohd Fareez Bin Nordin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Kenderaan
m.fareez@moh.gov.my
+ 603-8883 3687
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Zulfadli Bin Md Latib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Kenderaan
zulfadli.latib@moh.gov.my
+ 603-8883 3015
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Dzakirah Binti Ghazani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Pentadbiran Am
dzakirah@moh.gov.my
+ 603-8883 2927
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nor Safenaz Binti Wahid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Pentadbiran Am
jnorsafenaz@moh.gov.my
+ 603-8883 3727
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nurul Ain Ezadi Binti Bahruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Pentadbiran Am
nurulainezadi@moh.gov.my
+ 603-8883 3035
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Rafien Bin Mohd Nor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Penyelarasan
rafien@moh.gov.my
+ 603-8883 3016
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhamad Ridhwan Bin Adnan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Penyelarasan
ridhwanadnan@moh.gov.my
+ 603-8883 2886
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nooraine Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Penyelarasan
nooraine@moh.gov.my
+ 603-8883 3709
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhammad Yunus Bin Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Protokol
yunus.othman@moh.gov.my
+ 603-8883 3033
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nurhazleen Binti Hamzah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Pentadbiran
Protokol
nurhazleen@moh.gov.my
+ 603-8883 2834
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Siti Norhasnurul Binti Mohd Asri
Pembantu Operasi, Gred N11
Pentadbiran
Kenderaan
norhasnurul@moh.gov.my
+ 603-8883 2980
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Hafeez Bin Hazeh
Pembantu Operasi, Gred N11
Pentadbiran
Pentadbiran Am
m.hafeez@moh.gov.my
+ 603-8883 3019
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Azizul Bin Jamaluddin
Pembantu Awam, Gred H11
Pentadbiran
Pentadbiran Am
azizul.j@moh.gov.my
+ 603-8883 3019
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Mohd Ekhsan Bin Osman
Pembantu Awam, Gred H11
Pentadbiran
Pentadbiran Am
m.ekhsan@moh.gov.my
+ 603-8883 3019
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhammad Zaidie Bin Zakarya
Pembantu Awam, Gred H11
Pentadbiran
Pentadbiran Am
m.zaidie@moh.gov.my
+ 603-8883 3019
Jumlah Staf =26