DIREKTORI STAF - SEMUA
STAF UNIT PROTOKOL & INOVASI

Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Shaiful Nizam Bin Razali
Pegawai Tadbir dan Diplomatik, Gred M48
Protokol & Inovasi
Inovasi
shaiful.nizam@moh.gov.my
+ 603-8883 3685
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Mazratul Adzfifi Binti Abdul Rashid
Pegawai Tadbir, Gred N41
Protokol & Inovasi
Protokol
mazratul@moh.gov.my
+ 603-8883 3056
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Norasyikin Choong Binti Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N32
Protokol & Inovasi
Protokol
xxxxxx@moh.gov.my
+ 603-8883 xxxx
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Rohainah Binti Mohd Yusoff
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
Protokol & Inovasi
Inovasi
rohainah@moh.gov.my
+ 603-8883 4470
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Aainaa Balqis Binti Mohamad Rizal Haddi
Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
Protokol & Inovasi
Inovasi
aainaa.haddi@moh.gov.my
+ 603-8883 3738
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Nurhazleen Binti Hamzah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Protokol & Inovasi
Protokol
nurhazleen@moh.gov.my
+ 603-8883 2834
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Cik Liana Anak Mitot
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Protokol & Inovasi
Inovasi
liana.mitot@moh.gov.my
+ 603-8883 3798
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Arzammullah Bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Protokol & Inovasi
Inovasi
arzamm@moh.gov.my
+ 603-8883 3591
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Puan Nor Rafidah Binti Salehuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Protokol & Inovasi
Inovasi
nor_rafidah@moh.gov.my
+ 603-8883 3591
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Muhammad Yunus Bin Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), Gred N19
Protokol & Inovasi
Protokol
yunus.othman@moh.gov.my
+ 603-8883 3033
Nama
Jawatan
Cawangan/Unit
Sub Unit
Email
Tel
:
:
:
:
:
:
Encik Zaihirman Bin Ramli
Pembantu Operasi, Gred N11
Protokol & Inovasi
Inovasi
temp_zaihirman@moh.gov.my
+ 603-8883 2886
Jumlah Staf =11